Produkt dnia
   Shadow High seria 2 lalka Zooey Electra 583035 Rainbow High
Shadow High seria 2 lalka Zooey Electra 583035 Rainbow High

119,90 zł

Cena regularna: 169,90 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

REGULAMIN

sklep firmowy Rainbow High, LOL Surprise, Na! Na! Na! Surprise, BABY born i Baby Annabell prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu

 

ZAMÓWIENIA

Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego parametry i aktualność ceny można sprawdzić kontaktując się ze sklepem przed lub po złożeniu zamówienia.

Zamówienie można złożyć: w sklepie pod adresem www.rainbowhigh.pl Po złożeniu zamówienia wysyłamy potwierdzenie z kwotą do zapłaty i numerem konta w mBanku. Prosimy w tytule przelewu podać numer zamówienia, a jeżeli wpłata jest z konta innej osoby także nazwisko osoby składającej zamówienie. Istnieje możliwość anulowania zamówienia do momentu wysyłki. Nie można anulować zamówienia, które zostało wysłane.

Zamówienie ( z wyjątkiem zamówienia w przedsprzedaży ) nieopłacone w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zostaje anulowane i zamówiony towar wraca do aktualnej oferty sklepu. W miesiącach maj i grudzień termin ten skracany jest do 2 dni roboczych. Nie dotyczy to sytuacji, w których Klient uzgodni mailowo lub telefonicznie dłuższy niż standardowy termin realizacji zamówienia.

Zamówienie przedsprzedażowe niepłacone do dnia poprzedzającego planowaną wysyłkę zostaje anulowane i zamówiony towar wraca do aktualnej oferty sklepu.

Za dzień opłacenia zamowienia przyjmuje się dzień w którym przelew od Kupującego zostanie zaksięgowany na koncie bankowym sklepu.

Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.

 

PRZESYŁKI
 1. Zamówione zabawki wysyłamy w ciągu 24 godzin od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie lub wybrania opcji za pobraniem, w przypadku artykułów z adnotacją "wysyłka 24 godziny". Pozostałe artykuły są wysyłane zgodnie z informacją podaną na stronie sklepu.

 2. Informujemy, że szybkość realizacji zamówienia w dużej mierze zależy od sposobu wpłaty pieniędzy. Najszybciej wpływają przelewy z mBanku ( w czasie rzeczywistym ), najdłużej przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej ( dwa dni robocze ). Z wyjątkiem wpłat z mBanku w soboty oraz dni wolne od pracy przelewy nie wpływają.

 3. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (17zł) lub do paczkomatów InPost (17zł) albo Orlen (5zł).

 4. Koszt przesyłki firmą kurierską wynosi 17 zł. Paczka jest ubezpieczona do pełnej wartości. Paczka pobraniowa jest o 8 zł. droższa. Numer nadania przesyłki wysłany jest na maila. Przesyłka zazwyczaj dochodzi na drugi dzień roboczy. Przesyłki nie są dostarczane w soboty i niedziele. Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki w sobotę po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu i wniesieniu dodatkowej opłaty.

 5. Przesyłki poza terytorium Polski realizowane są po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu.

 6. Przesyłki kurierskie dochodzą do adresata na drugi dzień roboczy. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia firmy kurierskiej w dostarczaniu przesyłek.

 7. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu będą uwzględniane jedynie po spisaniu protokołu szkody z pracownikiem poczty lub kurierem.

 

PARAGON, FAKTURA

Do każdego zakupionego towaru wystawiamy rachunek: paragon fiskalny lub fakturę. Zmiany w ilościach zamówienia są możliwe tylko do momentu wystawienia rachunku.
Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę proszę to zaznaczyć w "Uwagach" przy składaniu zamówienia.

 

REKLAMACJE I ZWROTY TOWARU
 1. Sprzedawane przez nas artykuły są nowe, fabrycznie zapakowane oraz wolne od wad. Posiadają gwarancję producenta lub importera.

 2. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mail należy zatytułować "reklamacja". Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

 3. Reklamowany towar musi by przesłany z dołączonym dokumentem potwierdzającym zakup w naszej firmie na adres siedziby firmy. Nie odbieramy przesyłek reklamacyjnych za pobraniem. Zaleca się aby reklamowany towar został przesłany w oryginalnym opakowaniu.

 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy; w przypadku braku danego towaru, nie będącego w aktualnej ofercie, sklep zwróci równowartość ceny towaru.

 5. W przypadku reklamacji nieuzasadnionej, reklamowany towar zostanie odesłany na koszt klienta wraz z kosztami przesyłki jakie poniósł sklep.

 6. Towar można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik n 2 do regulaminu. W przypadku odstąpienia od Umowy Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 7. Jeżeli wszystkie te wymagania zostaną spełnione, sklep zobowiązuje się do przesłania pieniędzy na wskazane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki ze zwróconym towarem. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem.

8. INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Tęczowa Galeria Agnieszka Stasiak ul. Irysowa 12/3, 20-834 Lublin, tel. 500 135 710, sklep@baby-born.pl  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną) Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

–Adresat: Tęczowa Galeria Agnieszka Stasiak

ul. Irysowa 12/3

20-834 Lublin

–Ja/My(*)niniejszym informuję/informujemy(*)o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)–Imię i nazwisko konsumenta(-ów)–Adres konsumenta(-ów)–Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)–Data

(*)Niepotrzebne skreślić

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl